Menu

E-Betoonelement osaleb Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe kompleksi ehitus- ja renoveerimistöödel

31/07/2017

AS E-Betoonelement ja AS Oma Ehitaja sõlmisid lepingu elementide projekteerimisele ja tarnele Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe kompleksi ehitus- ja renoveerimistöödeks.

Projekt: Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe kompleks
Tellija: Oma Ehitaja AS
Arhitekt: Maarjamäe lossi arhitektuurse projekti autorid on KOKO arhitektid OÜ. Väliala ja filmimuuseumi projekteerijaiks on BOA OÜ ja Innopolis Insenerid OÜ.
Teenused: raudbetoonelementide projekteerimine, tootmine ja transport
Toodete nomenklatuur: õõnespaneelid ja trepielemendid
E-Betoonelemendi projektijuht: Martin-Sven Käärid

Maarjamäe loss. Foto: www.omaehitaja.ee

Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe suvemõis uueneb, et avada Eesti Vabariigi 100. sünnipäeval uksed elamusliku ajalookeskusena. Maarjamäe suvemõisa praeguse lossi ehitas 1874.a kindraladjutant Anatoli Orlov-Davõdov. Lossi märkimisväärseim osa on gooti stiilis portaaliga torn. Maarjamäe lossis toimusid viimased suuremad ehitus- ja remonditööd 1980. aastate teisel poolel, mille tulemusel avati hoones 1987. aastal Revolutsioonimuuseum.

Ümbersünni käigus renoveeritakse ajalooline loss, pargis leiavad koha Eesti Filmimuuseum, mõnusad puhkealad ja põnevad välinäitused. Maarjamäe lossis avatakse Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud interaktiivne suurnäitus „Minu vaba riik“, lapsed saavad oma riigi üles ehitada mängulises Laste Vabariigis.

E-Betoonelemendi töövõtt kestab augustist septembrini.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down