Menu

E-Betoonelement esitas neli hoonet Aasta betoonehitis 2019 konkursile

30/11/2019

Sel aastal esitas E-Betoonelement Aasta betoonehitis 2019 konkursile neli hoonet: Hammerjack ärimaja, Töökoja 3 büroohoone, Vana-Kalamaja 6 ja 8 korterelamud ja Sära tee 11.

HAMMERJACK ÄRIMAJA

Esitamise põhjus: Betooni eksponeerimine selle eheduses, sealjuures kasutatud mitmeid viimistlusvõimalusi hoone nüansirikkuse väljatoomiseks. Tutvu lähemalt;siin.

TÖÖKOJA 3 BÜROOHOONE

Esitamise põhjus: Hoone oma lihtsuses presenteerib parimal moel betooni kasutust. Hoone eriliseim detail on massiivne betoonist varikatus hoone esiküljel. Tutvu lähemalt siin.

VANA-KALAMAJA 6 ja 8 KORTERELAMUD

Korterelamute viimistlus on väga mitmekesine. Nende majade puhul on kasutatud huvitavat ja kaunist kooslust mitmetest viimistlusviisidest: TiO2 elemente, patineeritud elemente, musta betooniga elemente. Tutvu lähemalt siin.

SÄRA TEE 11 BÜROO ja LAOHOONE
Modernse ja isikupärase arhitektuuriga büroohoone, millel on kõrged 11 meetrised pööratavad seinad ja mille varjualused kandepostid on vajaduspõhiselt erikujulised. Tutvu lähemalt siin.

Aasta betoonehitis 2019 konkursi võidutöö selgub 2020. aasta märtsis Betoonipäeval. Peaauhind kuulub võiduidee autorile. Äramärkimist leiavad võitnud objekti tellija, projekteerija, ehitaja, raketise tarnija ja betooni tarnija.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down