Menu

E-Betoonelement esitas „Aasta betoonehitis 2020" konkursile Toom-Kuninga korterelamu

01/12/2020

E-Betoonelement esitas „Aasta betoonehitis 2020″ konkursile Toom-Kuninga 15 korterelamu selle erilise ja ainulaadse fassaadi tõttu.

Objekti nimi: Äripindadega korterelamu, Toom-Kuninga 15, Tallinn
Tellija: Metro Capital OÜ
Arhitekt: Kadarik Tüür Arhitektid OÜ
Konstruktor: Estkonsult OÜ, Skeleton OÜ, Toorprojekt OÜ
Ehitaja: Peatöövõtja ja betoonitööde teostaja: Kiikri Ehitus OÜ, Merko Ehitus Eesti AS

Betoon-toodete tarnija: Põhitarnija: E-Betoonelement OÜ; koos sõsarettevõtetega Consolis Latvia SIA, Betonika UAB, Swetrak OÜ. Lisaks Lasbet AS, Narva-Bark AS ja Scaleter OÜ.

Ettepaneku põhjendus: Unikaalse fassaadiga äripindadega korterelamu. Korterelamu iga seinaelement on valminud spetsiaalselt selle jaoks ehitatud vormis, nii et kõik elemendid on ainulaadsed ja erilised.

Kauni arhitektuuriga südalinna läheduses asuvad korterelamud on loodud selle elanike kõiki vajadusi silmaspidades. Läbimõeldud hoonelahendus pakub suurepäraseid pindasid ka äriklientidele oma äride arendamiseks.
Julge ja omapärane betoonelementide eriline viimistlus sobitub keskkonda tuues hoone ümbritsevas kaunilt esile.

Rohkem referentspilte leiab SIIT.

„Aasta betoonehitis 2020″ konkursi võitja kuulutatakse välja 2021. aasta märtsis toimuval üleriigilisel Betoonipäeval. Rohkem lisainformatsiooni konkursi kohta on leitav aadressilt betoon.org.

Osale hääletusel – 20 aastat „Aasta betoonehitisi”

Aasta betoonehitist on Eestis valitud juba alates aastast 2000. Seekord tähistab konkurss oma 20-ndat juubelit ning selpuhul on Eesti Betooniühing korraldanud Facebookis hääletusvõistluse, et valida aegade jooksul võitnud ehitiste hulgast see kõige-kõigem.  Rahvahääletuse võidab ehitis, mille pildi on meeldivaks märkinud kõige rohkem inimesi. Hääletusel saab osaleda siin.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down