Menu

Consolis tugevdab oma positsiooni Põhja-Euroopas ja Lätis omandades suure osa TMB Groupist

16/04/2019

PRESSITEADE

Consolis Group, Euroopa üks juhtivaid raudbetoonelementidest ehituslahenduste pakkujaid, andis täna teada TMB Group Soome ja Läti äriüksuste omandamisest.
Seoses selle omandamisega tugevdab Consolis oma positsiooni Põhja-Euroopas ja Lätis. TMB Groupi omandamine toob ettevõttesse enam kui 50-aastase erialakogemuse ja -võimekuse nii elumajade kui muude hoonete ehitamises. TMB Group tegutseb Soomes Betonimestarit Oy ning Lätis TMB Elements SIA kaudu. Consolise poolt omandatud ettevõtete aastakäive oli 2018. aastal üle 100 miljoni euro.

Antud samm on osa Consolise kasvu- ja arengustrateegiast olla Euroopa ehitusturu võtmemängija. See on järg Consolise hiljutisele, 2018. aasta novembris toimunud Tecnyconta omandamisele, mis on üks peamisi raudbetoonelementidest ehituslahenduste tootjaid Hispaanias.

Nicolas Yatzimirsky, Consolise tegevdirektor, märgib:
“Omandades suure osa TMB Groupist, tugevdame oma positsiooni Põhja-Euroopas ja Baltimaades, mis on ühed meie võtmeturud Euroopas. TMB ning tema Soome ja Läti tütarettevõtted on loonud pikaajalised koostöösuhted oma klientidega ja nad omavad väärtuslikku erialateavet. Liites mõlema ettevõtte parimad ekspertkogemused, saab Consolis tulevikus veel paremini vastata klientide ootustele ja pakkuda laiemat valikut uuenduslikke tooteid, teenuseid ja lahendusi.“

Jaan Luts, TMB tegevdirektor:
“See, et Consolis omandab meie Soome ja Läti ettevõtted, on tunnustus meie aastatepikkusele tegevusele ning meie meeskondade kvaliteedile. Consolis on betoonelementidest ehituslahenduste valdkonnas tunnustatud liider ning neil on edasiseks kasvamiseks kindel aluspõhi. Eestis jätkab TMB eraldiseisva äriüksusena.”

Consolis
Consolis on juhtiv raudbetoonelementidest ehituslahenduste pakkuja Euroopas. Grupp pakub nutikaid ja kestvaid betoonkonstruktsioone transpordi-, kommunaal- ja ehitussektoritele. Enam kui 11 000 töötajaga 21 riigis üle maailma moodustas kontserni käive 2018. aastal 1,5 miljardit eurot. Oleme võtmepartneriks globaalses maailmamajanduses.

www.consolis.com

Meediasuhete kontakt:
Amanda Jones
Consolise kommunikatsiooni ja välissuhete juht

Tel +33 6 22 17 18 44

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down