Menu

Consolis tugevdab oma positsiooni Baltikumis nimetades uue piirkondliku äriüksuse juhiks Alar Salumi

31/10/2018

Euroopa juhtiv betoonelementidest ehituslahenduste pakkuja Consolis Grupp tugevdab oma positsiooni Põhja-Euroopas ja eriti Baltikumis. Sellest perspektiivist lähtuvalt nimetab Consolis Alar Salumi juhtima uut Baltimaade äriüksust, mis hõlmab Consolise tegevust Eestis, Lätis ja Leedus (vastavalt E-Betoonelement, Consolis Latvija ja Betonika).

Lars Martinsson, Consolis asepresident, Hoonete Äriüksus: „Kolm Balti riiki on kõik väga dünaamilised turud oma kõrgelt kvalifitseeritud müügitiimidega. Consolis teeb strateegilise muudatuse organisatsioonis, luues uue Baltikumi äriüksuse, mis hõlmab Leedu, Eesti ja Läti tegevusi. Meie eesmärgiks on saavutada veel parem juhtimine ja parandada meie kuvandit eelistatud tööandjana Leedus, Lätis ja Eestis. See on põhjus, miks ma olen väga õnnelik, et meie uut üksust hakkab juhtima Alar Salum, kes toob meie meeskondadesse ja gruppi kaasa oma rahvusvahelised oskused ja kogemused. ”

Alar Salum, uue Consolis Balti üksuse juht: „Mul on heameel ja uhke olla Consolise areneva meeskonna liige ning anda oma panus ja teadmised organisatsiooni edendamisse.
Ma näen Baltikumis suurt potentsiaali ja me soovime võimendada piirkonna kõigi üksuste parimaid praktikaid projekteerimisest tootmise- ja eksporditegevuseni.”

Elulugu
Alar Salum ühineb Consolisega Krimelte OÜ-st (Wolf Group), kus ta töötas viimased 12 aastat tegevdirektori ja juhatuse liikmena. Krimelte OÜ on Eesti tootmisettevõte, kes müüb üle kogu maailma ühekomponentset polüuretaanvahutu, hermeetikuid ja ehitusliime, omades tootmisüksuseid Eestis, Venemaal ja Hispaanias. Alar toob kaasa enam kui 20-aastase juhtimiskogemuse erinevatest tegevusvaldkondadest, olles varasemalt töötanud Eesti turvateenuste osutaja G4S regioonijuhina, Kreenholmi Valduse AS tütarfirma Krenholm Germany GmbH tegevdirektorina, ABC Group AS / AbeStocki kommertsdirektorina. Ta on lõpetanud Dresdeni Tehnikaülikooli diplomeeritud informaatika- ja elektroonikainsenerina.

CONSOLIS
Consolis on juhtiv betoonelementidest ehituslahenduste pakkuja Euroopas. Grupp pakub kaasaegseid ja kestvaid betoonkonstruktsioone transpordi-, kommunaal- ja ehitussektorile. Enam kui 11 000 töötajaga 22 riigis üle maailma oli kontserni käive 2017. aastal 1,45 miljardit eurot. Kasutame unikaalseid projekteerimis-, inseneri-, tootmis- ja projektijuhtimise võimalusi, et muuta toormaterjal tipptoodeteks ja –lahendusteks.

Palun külasta meid aadressil www.consolis.com
Meediakontakt: Mari-Liis Tenno, +372 5667 6006

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down