Menu

CABRO üksus alustab märtsis kolme silohoidla ehitustöödega

06/03/2024

Märtsis alustab E-Betoonelemendi põllumajandus- ja keskkonnatoodete üksus CABRO™ kolme silohoidla ehitustöödega, millest kaks valmivad Kaiu LT OÜ-le ja üks Väätsa Agro AS põllumajandusfarmile.

CABRO üksuse juht Kaido Kindel: „Märtsis alustame kolme silohoidla ehitustöödega. Kaiu LT OÜ-le valmivad Kapteni ja Muti silohoidlad ning Väätsa Agro-le Ülejõe silohoidla. Ehituse töövõtt hõlmab ettevalmistustöid, silode projekteerimistöid, paigaldust ja elementidele teostatavat lõppviimistlust, et need kestaksid agressiivses silomahlade keskkonnas. Meie lahendus on hästitoimiv, sest oleme seda lahendust väga paljude silohoidlate ehitamisel kasutanud ja väga head tagasisidet saanud. Käesolevas töövõtus teostame Väätsa Agro’le ka olemasoleva laudakompleksi lammutustööd ning Kapteni ja Muti olemasolevate amortiseerunud silode lammutused.“

E-Betoonelemendi CABRO™ silohoidlate puhul valmistame elemendid 3 m laiustena, kus elementide ja ka hoidlate kõrguse valib tellija vastavalt vajadusele kas 3 m, 3,4 m või 4 m, Aconsilo™ silohoidlate põhjaplaadi valame valdavalt 140 mm paksusena.

Aconsilo™ silohoidlatel on mitmeid eeliseid: nad on kauakestvad, sest elemendid valmistatakse ilmastikukindlast graniitkillustikuga betoonist, silohoidlate elementlahendus on paindlik võimaldades tulevikus sektsioone lisada, kõik põhjad rajatakse 0,5% kaldega silomahlade äravoolu juhtimiseks kogumisrenni suunas. Silohoidlates võib kasutada kuni 30 tonni raskust tehnikat, silohoidlate konstruktsioon on sale ja nägus. Kõik ehitatavad Aconsilo™ silohoidlad vastavad Euroopa Liidu keskkonnanõuetele.

Kaiu LT OÜ ja Väätsa Agro AS kuuluvad mõlemad rahvusvahelisse Trigon’i põllumajanduskontserni. Kaiu LT OÜ ja Väätsa Agro AS puhul on tegemist väga pikaaegse ajalooga põllumajandusettevõtetega, millest üks on enam kui 30-aastane ja teine pea 75-aastane. Ettevõtete põhitegevusalaks on piimakarjakasvatus, kuid tegeletakse ka teravilja, kaunviljade, õlitaimeseemnete ja loomade kasvatamisega.

Tutvu referentsidega SIIN ja uuri lisaks:
Kaido Kindel
CABRO™ põllumajandustoodete müük ja nõustamine
E-Betoonelement OÜ, CABRO üksus
+372 671 2527 / +372 528 8695

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down