Menu

CABRO meeskond on järgmisel nädalal Maamessil

14/04/2023

Järgmisel nädalal, 20.-22. aprillini, toimub Tartus maaelu suursündmus Maamess 2023, kus osaleb E-Betoonelemendi põllumajandus- ja keskkonnatoodete üksus CABRO. Messil antakse huvilistele ülevaade betoonelementlahenduste võimaluste kohta mahutite püstitamisel, vilja- või silohoidlate ehitamisel ning tutvustatakse tugiseinte valikuid puisteainetele ja tahkesõnnikule.

Maamessil tutvustavate lahenduste projekteerimise, tootmise ja paigaldusega on CABRO meeskonnal aastatepikkune kogemus, koostööd on tehtud nii Eesti, Soome kui ka Läti põllumeestega. Aconsilo™ silohoidlad on kõrge kvaliteediga ja vastupidavad lahendused teravilja ja sööda hoidmiseks ning Acontank™ mahutid on spetsiaalselt loodud vedelsõnniku hoiustamiseks.

Acontank™ mahutid
Aconsilo™ silohoidlad

Maamess 2023 toimub Tartu messikeskuses, Fr. R. Kreutzwaldi 60, neljapäeval, 20. aprillil kella 10-18, reedel, 21. aprillil kella 9-18 ja laupäeval, 22. aprillil kella 9-16.

CABRO meeskond on sarnaselt varasematele aastatele boksis A-34.

Maamess on mastaapseim erialamess Baltikumis, kus osaleb igal kevadel sadu põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse ettevõtteid. Tänavu on messi eksponaatideks ligi 450 ettevõtet kaheksast riigist. Eelmisel aastal külastas messi üle 40 000 inimese.

CABRO betoonelementidest põllumajandustooted: https://betoonelement.ee/lahendused/cabro/

Lisainfo messi külastajale: https://maamess.ee/

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down