Menu

Cabro meeskond on 8.-10. okt Konekilleri messil

21/09/2020

Soomes, Jyväskyläs, toimub 8.-10. oktoobrini „Konekilleri” mess, millest võtab osa ka E-Betoonelemendi CABRO™ meeskond. Konekilleri mess on uus põllumajandusmess Soomes, mis keskendub spetsiaalselt loomakasvatusega tegelevate farmide vajadustele.

CABRO™ meeskond tutvustab messil klientide seas hinnatud Acontank™ mahuteid. CABRO™ põllumajandustooted on loomakasvatusega tegelevate ettevõtete seas olnud pikalt populaarsed, kuna CABRO pakub täisteenus elementlahendust alates mahutite kavandamisest kuni paigaldamiseni ning nii on kogu protsess kiire ja lihtne.

Acontank™ farmimahutite moodul-seinaelemendid toodetakse valmis tehases, mis tagab ehitusplatsil kiire paigalduse. Mahutid on saadaval erinevates suurustes (mahutades  120 m³ kuni 9398 m³) ning seinaelementide kõrgust saab vastavalt vajadusele valida kas 3, 4 või 6 meetri kõrgusena. Mahutid on hooldusvabad, pikaealised (korrosiooni-ja lekkekindlad) ning neid on võimalik paigaldada nii maa peale, pooleldi või täielikult pinnasesse süvistatult. Loe CABRO™ toodete kohta rohkem siit.

Konekilleri mess toimub mugavalt Jyväskyläs, mis on ideaalne koht Soome loomakasvatuse ettevõtetele, kuna asub neile mugavas kauguses. CABRO™ meeskond võtab messist osa kõigil kolmel päeval.

Messi kohta leiab rohkem infot siit.

Kohtumiseni messil!

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down