Menu

Bulvari Kodud valmivad koostöös Kaamos Ehitusega

17/11/2021

E-Betoonelement ja Kaamos Ehitus sõlmisid koostöölepingu Sõpruse pst 30 asuva Bulvari Kodud betoonelementide tootmisele ja tarnele.

Projekt: Bulvari Kodud
Aadress: Sõpruse pst 30, Tallinn
Tellija: Kaamos Ehitus OÜ
Toodete nomenklatuur: õõnespaneelid, plaadid, postid, talad, trepid ja siseseinaelemendid
E-Betoonelemendi müügiinsener: Martin-Sven Käärid
E-Betoonelemendi projektijuht: Tõnu Ernits

E-Betoonelemendi projektijuht Tõnu Ernits: „Sõpruse puiesteele ehitatavad Bulvari Kodud valmivad E-Betoonelemendi toodetud raudbetoonelementidest - õõnespaneelidest, plaatelementidest, postidest, taladest, trepielementidest ja mürasummutavatest siseseinaelementidest. Koostöölepingu Bulvari Kodude elementide tarnele sõlmisime oma pikaaegse ja väga hea koostööpartneri Kaamos Ehitusega, kellega varasemalt oleme ehitanud nii kortermaju, ärihooneid kui ka parkimismaju.
E-Betoonelemendi tarned algavad detsembris ja lõppevad järgmise aasta alguses.”

Bulvar, mis pärineb prantsuskeelset sõnast boulevard, tähistab laia puiesteed, mis võib asetseda jõe või mere kaldal, sageli tähistab ka ringtänavat. Bulvari Kodud asuvadki laial Sõpruse puiesteel, mis ei ole otseselt mere ääres, aga võlub oma kodulähedaste parkide ja rohelusega pea samaväärselt. Kesklinna lähedus ja kõige olulise omamine kodu juures, nagu koolid, poed ja keskused, muudavad korterelamu asukoha eriti atraktiivseks.

Bulvari Kodud korterelamu valmib 2022. aasta lõpuks.

Lisainfo: https://kaamos.ee/bulvari/

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down