Menu

Alates 1. septembrist on Consolise tegevjuht Mikael Stöhr

02/09/2020

Alates 1. septembrist 2020 asus Consolise tegevjuhina ametisse Mikael Stöhr. Mikael on viimased 25 aastat töötanud tööstus- ja teenindussektoris ning viimased 15 aastat on ta olnud tegevjuht erinevate valdkondade ettevõtetes. Enne Consolisesse siirdumist töötas Mikael 7 aastat tegevjuhina ettevõttes Coor Servises management, mis on Stockholmi börsil noteeritud Põhjamaade juhtiv haldusteenuseid pakkuv ettevõte.

Mikael kirjeldab väärtusi, millest ta tööl juhindub:

„Minu esimene prioriteet on meie inimesed ja nende turvalisus. Inimesed on need, kes toovad tulemusi ja minu jaoks on väga oluline jätkata „õnnetustevaba kultuuri arendamist. Minu teine veendumus on, et meie kliendid peavad olema kõigi meie tegemiste keskmes. Ning kolmandaks on minu prioriteet jätkata töötamist innovatsiooni ja parenduste nimel. Oluline on tulla välja ideedega, mida meie kliendid tahavad ja potentsiaalselt vajavad ning püsida esirinnas, eriti digitaalselt.”

Mikael ootab, et inimesed suhtleksid temaga ausalt ja otsekoheselt, et tuvastada koos kõik see, mis juba hästi toimib ning samas pöörata tähelepanu aspektidele, mis vajavad muutusi.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down