Menu

19.-20. aprillini osaleb E-Betoonelement Build-IT konverentsil ja messil TTÜ-s

12/04/2017

Järgmise nädala kolmapäeval ja neljapäeval osaleb E-Betoonelement TTÜ tudengimessil ja -konverentsil BuildIT, mis toimub Tallinna Tehnikaülikoolis juba 4. korda. Tegemist on tudengitele ja ehitusest huvitatud noortele mõeldud meeleoluka kahepäevase sündmusega, mis annab ülevaate ehitusmaastikul toimuvast.

Build-IT koosneb silmaringi avardavast konverentsist, kasulikest kontaktidest tulvil messist, proovile panevast võistluspäevast ning harivatest töötubadest.

19. aprill – konverents „Lammutus ja renoveerimine“
Juttu tuleb targalt lammutamisest ning lammutustööde käigus tekkivate jäätmete taaskasutusvõimalustest. Räägitakse Eesti edusammudest renoveerimise vallas. Ettevõtete esindajad räägivad hiljutistest lammutus- ja renoveerimisobjektidest. Konverents lõppeb vestlusringiga, milles oma ala spetsialistid arutavad Tallinna magalarajoonide tuleviku üle. Konverentsi viimasest paneelist võtab osa E-Betoonelemendi juhataja Vaido Leosk koos Maira Derlõši Linnalaborist, Jarek Kurnitski TTÜ-st ja Priit Luman Nordecon AS-ist, et arutleda, kas nõukogudeaegseid korterelamuid tasuks renoveerida või tuleks nende asemele uued ehitada?

Konverentsil osalemiseks tuleb eelnevalt ennast registreerida.
Konverents on inglise keeles.

Lisainfo: http://2017.buildit-tallinn.eu/et/konverents/

20. aprill – mess - Tallinna Tehnikaülikooli aulas
Mess, kus tudengitel on võimalus kohtuda erinevate ehitusalaste organisatsioonide ja ettevõtetega, nendega vabamalt suhelda ning võimalike praktika- ja töökohtade jaoks kontakte vahetada. Ettevõtetest on messil esindatud näiteks Saint-Gobain Ehitustooted AS, E-Betoonelement AS, Purustaja OÜ ning Inseneriteaduskonna Üliõpilaskogu ja Eesti Ehitusinseneride Liit. Lisainfot saab lugeda siit: http://2017.buildit-tallinn.eu/et/mess/

20. aprill - võistluspäev
Võistluspäevast võivad osa võtta kõik huvilised – nii gümnaasiumiõpilased, tudengid kui ka lihtsalt ehitushuvilised. Võistlused nõuavad erinevaid oskusi ja arendavad uusi mõttesuundi, kuid on samas lõbusad ja meelelahutuslikud. Vaata lisa: http://2017.buildit-tallinn.eu/et/voistlus/

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down