Menu

B E-Betoonelement заводe внесены изменения тусклый материал захватывающие форматные решения

02/04/2010

Koduvald, издание муниципалитета Saue

E-Betoonelement, действующий в деревне Вацла, в муниципалитете Сауэ в муниципалитете Харку, быстро утверждал, что бетон был холодным, серым и скучным.

Tegelikult on betooni näol tegemist äärmiselt põneva ja hulgaliselt erinevaid võimalusi pakkuva materjaliga. Betooni viimistlus võib kõikuda hallist vormipinnast kuni eksklusiivse kõrglihvitud sinise pinnani. Lõputu hulga kordumatuid variatsioone pakub erinevate pinnatöötlusviiside omavaheline kombineerimine ning betooni eksponeerimine koos klaasi, terase, plastiku, puidu ja teiste materjalidega. Isegi graafilise pildi iseendast võib soovi korral oma kodumaja välisfassaadile vormida. Seda, et betoonist majaseinu, katuseid ja teisi suuremõõdulisi ehituselemente valmistatakse, on üldteada. Aga E-Betoonelemendis valmistatakse ka väikevorme - pinke, prügikaste ja skulptuure. Näiteks sai just mõned nädalad tagasi ettevõte Aasta Betoonehitise konkursil eripreemia Tallinnale ja Pimedate Ööde Filmifestivalile kingitud kuu poole ulguva hundiskulptuuri eest.

E-Betoonelement kuulub rahvusvahelisse kontserni Consolis Grupp ja opereerib Eestis kolme tehast. Lisaks Vatsla külas tegutsevale tehasele on tootmisüksused veel ka Tamsalus ja Rakveres. Vatslas töötab ühtekokku ca 120 inimest, tõsi küll, vallaelanikke on nende seas paar-kolm. Tehas töötab kolmes vahetuses ja ööpäevaga toodetakse umbes kolme Veskimöldre lasteaia mahus betooni. Oma lähema kogukonna – Saue valla – peale mõeldes, on ettevõte toetanud näiteks Harku Hooldekodu ja pooleli on projekt Laagri Lasteaiale mänguväljaku elementide paigaldamisega. Aga ollakse valmis kaasa lööma rohkemgi - valla oma vapilooma (kui see peaks tekkima) vormi valama või läbi ekskursioonide koolilastele insenerteadusest esimesi vihjeid andma. Kooskõla keskkonnaga – see on ettevõte moto nii ehituses ja samavõrd kehtib kokku kõlamise tahe ka tegutsemiskeskkonnaga.

Oбзорная экскурсия:

(справа) менеджер по производству элементов стен Андрес Аас, главный исполнительный директор Вайдо Леоск, менеджер по маркетингу Мари-Лиис Тенно

МНОГООТРАСЛЕВый ПРОДУКТ:
Ettevõte on osaline olnud suurehitiste valmimisel nii Lätis, Venemaal kui ka koduses Eestis. Veel enam - ka Saue vallast saab näiteid tuua. Eramud ja ridaelamud Laagris, korterelamud Veskimöldres, aga ka kõigile teadatuntud Laagri Maksimarket ja RAM lasteaed Veskimöldres.

Компания: E-Betoonelement AS
Расположение: деревня Вацла www.betoonelement.ee
Сфера деятельности: разработка конкретных бетонных решений, проектирование, изготовление и монтаж элементов
Оборот в 2009 году: 177 миллионов крон

Ассортимент продукции: рама, кровля и плиты, системы стен и фасадов, лестницы, мачты ветряных турбин, системы парковки, мосты, виадуки, туннели, небольшие формы (скамейки, скульптуры) и т. Д.

Еще новости

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down