Menu

16 апреля пройдёт крупнейшая в Эстонии конференция BIM - BIMsummit

18/02/2020

Событие отложено!

Neljandat korda toimuv BIMi ja digitaalehituse teemadele keskenduv konverents BIMsummit, toimub 16. aprillil Erinevate Tubade Klubis, Telliskivi 60A ning kohal on ka Consolise tütarettevõtted E-Betoonelement AS и CES AS. Konverentsi eesmärk on inspireerida tellijaid, peatöövõtjaid ja ka projekteerijaid jagades valdkonna eestvedajate edulugusid ja õppetunde.

Consolist esindab selle aastasel konverentsil Roman Kostrõkin, kes räägib digitaliseerimise kogemuslugu Consolises. Oma ettekandes keskendub ta kolmele olulisele komponendile BIMi rakendamisel:

  • спрос строительного сектора;
  • готовность технологии;
  • человеческий фактор. 

E-Betoonelement ja CES on konverentsil ka varasemalt osalenud. 2019. aasta BIMsummitil rääkis E-Betoonelemendi  projekteerimisosakonna juhataja Яанус Олоп, kuidas ehitusmaterjalide tootjad muutuvas projekteerimise maailmas pildil saavad olla. CES-i direktor Kaspar Ots keskendus oma teemaga BIMi rakendamisele monteeritava raudbetooni tööstuses – millised on vajalikud eeltingimused ja kasu kogu väärtusahelale. Lisaks Jaanusele ja Kasparile esinesid mitmed teised ehitussektori tipptegijad tuntud ettevõtetest nagu Novard Group AS, Timbeco Woodhouse OÜ, Pipelife Baltikum jt.

Помимо Романа Кострыкина в конференции 2020 года примут участие другие ведущие специлисты сферы из Эстонии и зарубежья, которые поделятся вдохновляющим опытом и обсудят более актуальные вопросы.
Välismaistest esinejatest on kohal Danielle O’Connell, ehitushiiust Skanska USA, kes arutleb, milliseid eeliseid ja väljakutseid uute tehnoloogiate implementeerimine esitab.

Интригующие и захватывающие темы затронут также докладчики из Эстонии:

– Deniss Bermanni (Nordecon AS), Peter Haab (Sweco Projekt AS) ja Mark Laas (1Kelvin OÜ) teevad põhjaliku ülevaate Tallinna Sadama D-terminali projekti arengust, väljakutsetest ning lahendatud probleemidest;

– Siim Saidla (PNL OÜ) ja Andre Remsel (Harmet Bathroom OÜ) arutlevad mudelprojekteerimise väljakutsete ja võimaluste üle: kuidas ehitusprotsess tehasesse viia? Milliste väljakutsetega peab arvestama?

– Pääsu Kaldamäe (BIMest OÜ) räägib, kuidas mudeleid efektiivse suhtluse tagamiseks ära kasutada ning milliseid vahendeid selleks kasutada.

Список докладчиков пополняется.

Интересных тем на конференции достаточно, и несомненно стоит посетить ее для вдохновения.

Более подробно с докладчиками и темами можно ознакомиться на домашней странице конференции www.bimsummit.ee.

Еще новости

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down