Menu

Taludevahe 57/59 korterelamu paigaldustööd on alanud

13/06/2024

E-Betoonelement on alustanud paigaldustöödega TTP arendusena valmiva Taludevahe 57/59 aadressil asuva korterelamu püstitamiseks, töövõttu kuulub ka raudbetoonelementide tootejooniste projekteerimine, elementide tootmine ja transport.

Projekt: Taludevahe korterelamu
Asukoht: Taludevahe tn 57/59, Haabersti linnaosa, Tallinn
Заказчик: TTP AS
Архитектор: Мартин Аунин
Менеджер по продажам E-Betoonelement: Эрик Альберт
E-Betoonelemendi projektijuht: Marko Haabjärv

E-Betoonelemendi projektijuht Marko Haabjärv: „Meie kauaaegne hea koostööpartner TTP arendab Õismäele, Haabersti linnaossa korterelamut, kus meie täisteenus elementlahenduse töövõttu kuulub monteeritavate raudbetoonelementide tootejooniste projekteerimine, elementide tootmine, tarne ja paigaldus. Toodetest tarnime seinaelemendid, õõnespaneelid, rõdu-, liftišahti- ja trepielemendid. Elementide viimistluseks on valdavalt hall vormi- и rullipind. Meie tarned ja paigaldustööd on alanud ning kestavad kuni augusti lõpuni.“

Haaberstisse valmib kaasaegne A-energiaklassi kortermaja kokku 36 korteriga. Korterid valmivad 2-, 3- ja 4-toalistena. Esimese korruse korteritele on planeeritud avarad terrassid ja I–IV korruse korteritele rõdud. 4-toalistele korteritele valmib kaks vannituba. Korteritele on planeeritud parkimiskohad nii maapealseks kui ka hoonealuseks parkimiseks, samuti panipaigad.

Korterelamu valmib 2025. a märtsis.

Читатйте дополнительно: https://ttp.ee/ и https://taludevahe.ee/

Еще новости

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down