Kliendid räägivad

„Kõige olulisemaks pean kvaliteeti ja E-Betoonelemendi kasuks rääkis parim hinna ja kvaliteedi suhe. Meid seob E-Betoonelemendiga pikaajaline koostöö ning see on olnud positiivne ja mõlemale poolele meeldiv.
Mitmekorruseliste hoonete ehitamisel on olulised ehituse aeg ja kiirus – elementmaja saab kokku monteerida väga kiiresti. Elementidel on teostatud välisviimistlus, mistõttu ei ole vaja hiljem tellinguid ja soojustust eraldi paigaldada ning paneelid on seest siledad ega nõua paksu krohvikihti.
Kompleksteenus, kus pakutakse projekteerimist, elemenditootmist ja paigaldust, on tellija jaoks parim variant.“ Herki Narusk, AS TTP ehitusdirektor

1

“AS E-Betoonelementi iseloomustavad kolm märksõna: esiteks tootmise täpsus, teiseks tootmise kiirus ja kolmandaks paindlik igasugustele arhitektuursetele lahendustele. AS E-Betoonelemendi valisime koostööpartneriks just nimelt sellepärast, et elementide projekteerimise, tööjooniste valmistamise, elementide tootmise ja paigalduse saime kõik ühest kohast.

Vaata ka: VIDEOD ERAMUTE VALMIMISE KOHTA

Urmas Kukk, elementeramu arhitekt ja tellija

2

“Valisime betoonhoone, sest meie sooviks oli ehitada üks kord ja korralikult ning sellega tagada ehitise maksimaalne väärtus ka tulevikus. Arvestades meie tegevusala,  kodumasinad ja koduelektroonika, oli oluliseks kriteeriumiks ka turvalisus.
Lao ehitamisel on kasutatud E-Betoonelemendi Baashalli™ standardlahendust, millele  on täiendavalt liidetud arhitekti nägemuse kohaselt kontorihoone. See võimaldas meil  ettevõtte kõik erinevad üksused tuua ühe katuse alla. Töö efektiivsuse tõstmine oli uue hoone rajamisel üheks põhieesmärgiks.
E-Betoonelemendi kasuks otsustasime, sest meie arvates on nad kindlaim valik. E-Betoonelemendi käsutuses on rahvusvahelise emaettevõtte oskusteave ja pikaajaline töökogemus Eestis.” Ardo Kraav, Elmaksi Hulgikaubanduse AS juhatuse liige

3

“Baashall™ on talvel hubaselt soe ja suvel meeldivalt jahe. Puidutööstuses on oluline, et tagatud oleks temperatuuri ja niiskusrežiimi reguleerimisvõimalus. Betoonist baashallis on see võimalik. 
Veel peame oluliseks tule- ja deformatsioonikindlust. Viimase puhul ei teki materjali transportimisel ega talvel lume lükkamisel seintele mõlke. 
Oleme ehitanud Huljale kaks Baashalli™ lahendusega tootmishoonet. Otsusele aitasid kaasa E-Betoonelemendi projekteerimis- ja paigaldusteenus.
Tööstushoonete rajamisel on investeeringud suured ja tagasiteenimise periood pikk. Oluline pole kokku hoida viimast senti hoone ehitamise arvelt, pigem mõelda pikemas perspektiivis, kus määravaks saab lahendus ja kvaliteet. Ja need on Baashalliga™ tagatud.” Juhan Viise, Aru Grupp AS juhataja

4

“Oleme Tallinna külje all asuvasse Jüri Tehnoparki ehitanud juba viis Baashalli™.
Tänavu lisandub neile veel kolm, kokku saame üle 16 000m2  modernseid lao- ja tootmispindu.
Arendajatena peame oluliseks, et hoone oleks kvaliteetne ja meie kliendi edasine tegevus sujuks ladusalt.
Baashallid on hea lahendus seetõttu, et hoone väärtus püsib kõrgena ka aastate pärast.
Baashalli avarad pinnad sobivad eriti hästi tootmiseks ja ladudeks. Lahenduse pluss on selle turvalisus, kiire ehitusaeg on meie puhul lisaboonuseks.” Margus Haud, AS Kodu Grupp juhatuse liige, Jüri Tehnopark

5

“Oleme E-Betoonelemendi ehitatud Baashalli™ kasutanud oma laona üle aasta.
Miks otsustasime just betoonist moodulhalli kasuks? Mõjuvaks põhjuseks olid meie jaoks head soojusnäitajad ja turvalisus.
Lao sisekliima on stabiilne nii suvel kui ka talvel ning soojuse akumuleerimine hea.
Baashall™ on turvaline – päris konserviavajaga laoseinast ikka läbi ei tule.
Kui peaksime uuesti otsustama, milline laohoone ehitada, valiksime kindlasti Baashalli™!” Andres Tinno, logistikafirma Via Estonia nõunik

 

6“Eesti suurima Baashalli™ omanik AS Smarten Logistics logistikakeskuse ehitusest:
Kolm märksõna, mis iseloomustavad nii Baashalli™ kui ka head logistikakeskust on kiirus, vabadus ja kindlus. Terviklahenduse eeliseks on ehitusprotsessi kiire kulg, mis võimaldas meil oma äritegevust uues hoones varakult alustada.
Uuel laopinnal pole “postidemetsa”. Tänu sellele saame riiuleid ja läbikäiguteid paigutada vastavalt oma vajadustele. Samuti on võimalik tulevikus laopinda kergesti laiendada. 
Turvalisus ning aastaringselt hea sisekliima on iseloomulikud kõigile betoonehitistele. Valisime E-Betoonelemendi, kuna see on suurima tootmisvõimsusega monteeritavast betoonist ehituslahenduste looja, pakkudes lisaks tootmisele nii projekteerimist kui ka paigaldust.
Tõenäoliselt parim lahendus tänapäevase logistikaäri ajamiseks!” Mait Miller, AS Smarten Logistics juhatuse liige

7“Võtame siis kokku, miks ikkagi baashall? Betoonehitis on püsiv hoone.
Kindlasti on üks oluline näitaja turvalisus ning ekspluatatsioonis saab kulusid kokku hoida nii kütte- kui jahutuskulude pealt.
Hea sisekliimaga baashall on ideaalseks lahenduseks nii laoäris kui arvuka töötajaskonnaga tootmisettevõttele. 
Edasi arenevad ka ühiskonna võimalused: kui alles hiljuti osteti oma koduõuele plastmassmööblit, siis täna eelistatakse kestvamat puit- ja metallmööblit.” Jüri Zoova, AS Overek juhatuse esimees