5 Uudised menüü

Uudised > 2018

 

Kutsume tööle!
18.05.2018


E-Betoonelement otsib oma meeskonda täiendust. Meil on mitmeid vabasid positsioone erinevate erialaste teadmiste ja oskustega inimestele. Siin võib olla Sinu võimalus eneseteostuseks, kogemuste saamiseks ning panustamaks parema elukeskkonna ehitamisesse!

Oleme rahvusvaheline ettevõte, kuuludes Euroopa juhtivaid elemenditootjaid ühendavasse kontserni Consolis. E-Betoonelemendi meeskond panustab igapäevaselt, et luua parimaid lahendusi - teeme koostööd omaala tipp-tegijatega, et pakkuda parimaid tulevikule suunatud konstruktsioonilahendusi ja luua püsivat väärtust kvaliteeti hindavale kliendile.

Tutvu võmalustega alljärgnevalt.
Otsime oma meeskonda:

andmesisestaja

ANDMESISESTAJA-ADMINISTRAATORIT, kelle ülesandeks on tootejoonistelt andmete sisestamine programmi ja tehase meeskonna dokumentide haldamine.

 

  segusõlme operaator

BETOONI SEGUSÕLME OPERAATORIT, kelle põhilisteks ülesanneteks on valmistada etteantud betooniretseptide järgi betoonisegud, segusõlme vahepunkrite täitmine etteantud materjalidega, segusõlme tootmisseadmete tehnilise seisundi kontroll ning raportite sisestamine ettevõtte infosüsteemi.

 

projekteerija

EHITUSKONSTRUKTSIOONIDE PROJEKTEERIJAT, kelle põhilisteks tööülesanneteks on tehniliste lahenduste väljatöötamine vastavalt lähteülesandele, staatika- ja tugevusarvutused, töö projektide ja tootejooniste koostamine ning kontrollimine.

 

troppija

 TROPPIJAT, kelle ülesandeks on elementide ladustamine ja nende transpordivahenditele peale ja mahalaadimine.


LEAN 6 SIGMA töötaja

Soovime muutuste läbiviimiseks kaasata oma Harku tehase tootmistiimi Lean 6 Sigma teadmistega projektipõhise töötaja. Tule meie tiimi kui soovid juhtida muudatuste läbiviimist, sul on varasem kogemus ja teadmised Lean 6 Sigma protsessist, valdad vabalt eesti keelt ja vene ning inglise keelt suhtluskeelena, soovid projektipõhiselt töötada.


Vabade ametikohtade kohta lisaks SIIT.

Huvi korral võta meiega ühendust: Marge Junkur, marge.junkur@betoonelement.ee

Vaata ka Consolist tutvustavat videot: https://www.youtube.com/watch?time_continue=114&v=VKHDClG09-M