5 Uudised menüü

Uudised > 2015

 

T1 kaubanduskeskuse elemendid tarnib E-Betoonelement
28.08.2015

AS E-Betoonelement ja AS Merko Ehitus Eesti sõlmisid tarnelepingu Peterburi tee 2 asuva T1 kaubandus- ja meelelahutuskeskuse monteeritavate raudbetoonelementide tööprojekti projekteerimisele ning elementide projekteerimisele, tootmisele ja tarnele.

Projekt: T1 kaubandus- ja meelelahutuskeskus
Aadress: Peterburi tee 2, Tallinn
Tellija: Merko Ehitus Eesti AS
Teenused: monteeritavatest raudbetoonelementidest tööprojekti projekteerimine; raudbetoonelementide projekteerimine, tootmine ja transport
Toodete nomenklatuur: õõnespaneelid, postid, talad, trepid, sokli- ja seinaelemendid
E-Betoonelemendi projektijuht: Toomas Böttcher

T1 kaubandus- ja meelelahutuskeskus
Raudbetoonelementidest lahendus T1 kaubandus- ja meelelahutuskeskusele


„T1 kaubandus- ja meelelahutuskeskuse projekt on huvitav oma lahenduse poolest, sest tegemist ei ole tavapärase ristkülikukujulise hoonega, vaid selles on suured ja avatud erikujulised aatriumid. Sellest tulenevalt saab projekteerijatele olema väljakutseks lahendada monteeritavate ja monoliitsete osade omavahelised sõlmed.
Tegemist on väga mahuka projektiga, mis seab kõrgendatud ootused nii tootmis- kui ka tarnegraafikutele,“ kommenteeris E-Betoonelemendi projektijuht Toomas Böttcher.

T1 kaubanduskeskus laiub ca 55 000 m², kuhu on planeeritud enam kui 200 poodi. Keskus avatakse külastajatele 2017. aasta sügisel.

Täpsem informatsioon siit.