Lahendused > Eramud> Betoonmaja eelised
 

  Minu kodu…

on turvaline! – Betoon ei põle ja on loodusjõududele vastupidav!

on ilus! – Betoon pakub palju värvilahendusi, erinevaid vorme ja mitmeid viimistlusviise.

on hea tervisele! – Betoon tagab hea sisekliima, on looduslikult hingav materjal ning vundamendilahendus tagab hea kaitse radooni eest!

ülalpidamiskulud on väikesed! – Betoonil on minimaalne hooldusvajadus!

ehitamine on ökonoomne! – Ehitusprotsess on kiire ja viimistlusvajadus töömaal väike!

kestab aastaid! – On eluasemeks tulevastele põlvedele ja turuväärtus ei lange ajas oluliselt!
   
  Eramu Merirahus
  Eramu Merirahus
   
 

Betoonist eramu võib ehitada nii, et sellel puuduvad tänu avatud majakarbile segavad sisemised kandeseinad. See annab tellijale võimaluse valida mitmete siselahendusvariantide vahel sõltuvalt soovidest ja vajadustest. Betoonmaja pikaealisus võimaldab hoonekarpi tulevikus täiendada, olles seega koduks ka järgnevatele põlvkondadele.

Sõltuvalt krundist, juurdepääsuteedest, naabritest ja ilmakaartest on elementlahendusega hooneid võimalik sobitada mistahes asukohta nii maal kui linnas. Siiski tuleb arvestada elementide transpordiks vajaliku veoki ja autokraana juurdepääsuga.

Elementidest individuaalmaja karp on väljast viimistletud ja soojustatud konstruktsioon, mis võimaldab maja kiiresti katuse alla saada ning sisetööde osas saab tellija ehitusprojekti ise juhtida.

E-Betoonelement pakub eramaja ehitajale elementlahendusi, mille moodustavad: õõnespaneelidest vahelaed; seinaelemendid; trepid; vundament; abihooned.