Ettevõttest > Tutvustus
   
   
 

AS-i E-Betoonelement äriidee on pakkuda ehitiste omanikele ja ehitusettevõtjatele raudbetoonist toodetel põhinevaid optimaalseid, kvaliteetseid ning paindlikke ehituslahendusi ja nendega seotud teenuseid. Tegevusvaldkond on peamiselt Eesti ning Peterburi piirkond.

Meie ehituslahendused koosnevad projekteeritud ja paigaldatud karkassielementidest, treppidest, fassaadidest ja katuseelementidest. E-Betoonelemendi ressursid selle teostamiseks sisaldavad projektijuhtimist, tehnilist projekteerimist, betoonelementide tootmist ja paigaldust ehitusplatsil.

Meie eesmärgiks on klientide kõrgendatud ootuste täitmine ehitiste pikaajalise ökonoomia-, lühikese ehitusaja- ning hea arhitektuuri osas.

E-Betoonelement kuulub Euroopa juhtivaid elemenditootjaid ühendavasse kontserni Consolis SAS. Euroopa kolleegide parima elemendiehituspraktika ülekandmine võimaldab meil pakkuda Eesti ehitusturule kaasaegseid ning innovatiivseid lahendusi ja ära kasutada üle saja tootja omavahelisest koostööst tulenevat sünergiat. Consolis peab oma eesmärgiks muuta elemendiehitus tuntud kõrgtehnoloogiliseks industriaalse ehitamise viisiks, mis kasutaks kaasaegse raudbetooni- ja tehaselise tootmise eeliseid, et võimaldada kliendikeskseid ja paindlikke ehituslahendusi.